O Nas

O nas

W moim rodzinnym domu psy były od zawsze.
Różne, małe, duże, rasowe, kundelki, znajdy, więc zakładając już swoją rodzinę nie wyobrażałam sobie życia bez psów.
Rasa Golden Retriever była zawsze moim marzeniem.

Psy te ujęły mnie swoim charakterem, radością życia, zawsze gotowe do towarzyszenia człowiekowi, wierne i oddane.
Tak w życiu naszej rodziny we wrześniu 2007 roku pojawiła się Favourite /Fanta/ z cudownej domowej hodowli z Dolnego Mustangu w Krakowie.
Od kiedy tylko zobaczyłam zdjęcia Fanty na stronie hodowli wśród licznego rodzeństwa wiedziałam, że to jest właśnie TA suczka.

W czasie rozmowy z hodowczynią dowiedziałam się, że suczka jest już niestety zarezerwowana, ale na szczęście udało mi się przekonać hodowczynię do zarezerwowania jej dla nas.
2 września Favourite /Fanta/została pełnoprawnym członkiem naszej rodziny.
W 2009 roku w zaprzyjaźnionej hodowli i stajni Agitacja zakochałam się w półrocznej suczce o dźwięcznym imieniu MaBelle, która zaczarowała całą naszą rodzinę.
W małym ciele, wielki chart ducha i serce tak chyba najlepiej określić naszą MaBelle.

Mała, dzielna, waleczna suczka rasy Jack Russell Terrier z wiecznie merdającym ogonem, zawsze gotowa do zabawy lub podróży samochodem.

Jesteśmy niewielką domową hodowlą Golden Retriever i Jack Russell Terrier.
W naszej hodowli w szczególności staramy się kłaść nacisk na zdrowie, charakter oraz eksterier naszych szczeniaczków, aby był jak najbardziej zbliżony do wzorca.
Nasza hodowla została zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce pod numerem 1273/F oraz pod numerem FCI 681/M w dniu 11 lipca 2011.

Wszystkim przyszłym właścicielom naszych szczeniąt życzymy dużo radości i satysfakcji z obcowania z tymi cudownymi czworonogami oraz zawsze chętnie służymy pomocą.